THE BEST...
 
HomePortalРегистрирајте сеВлез

|4ever|
Добредојдовте во нашиот форум.
Видете ги мислењата без одговор
 

|4ever| Clan War Server

 
ТемиМислења
Последно мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

CW SERVER:forevercw.servegame.com:27016

00
Нема нови мислења

Public server:Fatal Eror

213.135.174.252:27016
00
 

|4ever| Турнир 5vs5

 
ТемиМислења
Последно мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Пријава

Пријавата е затворена.
00
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Информации

Информации во врска со 5 на 5 турнирот.
11Пет Aвг 13, 2010 9:33 pm
Admin Информации
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Распоред

Овде че биде поставен распоред кој кога игра.
11Пет Aвг 13, 2010 9:33 pm
Admin 1.коло
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Судии

Овде можете да видете кој ќе ги судат мечовите.
11Пон Aвг 23, 2010 1:01 pm
Admin Судии
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Дискусии

Овде можете да дискутирате за во врска со турнирот.
00
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Статистика на тимовите

Овде можете да ја видите статистиката на тимовите.
00
 

|4ever| CS Тим

 
ТемиМислења
Последно мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Играчи во кланот

Овде можете да ги видете играчите од кланот.
11Чет Aвг 12, 2010 1:12 pm
Admin Igraci vo Klanot
Нема нови мислења

Пријава за во клан

Овде можете да се пријавите за играч во нашиот клан.
22Вто Aвг 31, 2010 4:51 pm
m1l0s. .pws # Team
Нема нови мислења

Пријава за кланска

Пријавете се за да играте кланска со нашиот клан.
11Чет Aвг 12, 2010 1:22 pm
Admin Izgled Prijava
 

|4ever| Turnir 1v1

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Пријава

Пријавата е отворена.
00
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Информации

Информации во врска со турнирот.
11Пет Aвг 13, 2010 9:39 pm
Admin Информации
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Распоред

Овде че биди наместен распоред кој кога игра.
11Пет Aвг 13, 2010 9:42 pm
Admin 1.коло
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Дискусии

Овде можете да дискутирате во врска со турнирот.
15Пет Aвг 27, 2010 4:01 pm
Admin ALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Судии

Овде можете да видете кој ќе ги судат мечовите.
11Пон Aвг 23, 2010 1:03 pm
Admin Судии
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Статистика на играчите

Овде можете да ја видите статистиката на играчите.
00
 

CS 1.6

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Screenshoots

Овде поставувајте ги вашите скриншутови.
00
Нема нови мислења

Demos

Овде поставувајте CS демоа.
00
 

Канта

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Канта

Тука ставајте ги непотребните работи.
00
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 15 мислења
Постојат b>59 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е sNm
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 15 во Чет Aвг 26, 2010 3:25 pm

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legend : [ Moderators ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен