THE BEST...
 
HomePortalLatest imagesРегистрирајте сеВлез

|4ever|
Добредојдовте во нашиот форум.
Видете ги мислењата без одговор
 

|4ever| Clan War Server

 
ТемиМислења
Последно мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

CW SERVER:forevercw.servegame.com:27016

00
Нема нови мислења

Public server:Fatal Eror

213.135.174.252:27016
00
Clan |4ever| Empty
 

|4ever| Турнир 5vs5

 
ТемиМислења
Последно мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Пријава

Пријавата е затворена.
00
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Информации

Информации во врска со 5 на 5 турнирот.
11Пет Aвг 13, 2010 9:33 pm
Admin Информации
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Распоред

Овде че биде поставен распоред кој кога игра.
11Пет Aвг 13, 2010 9:33 pm
Admin 1.коло
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Судии

Овде можете да видете кој ќе ги судат мечовите.
11Пон Aвг 23, 2010 1:01 pm
Admin Судии
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Дискусии

Овде можете да дискутирате за во врска со турнирот.
00
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Статистика на тимовите

Овде можете да ја видите статистиката на тимовите.
00
Clan |4ever| Empty
 

|4ever| CS Тим

 
ТемиМислења
Последно мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Играчи во кланот

Овде можете да ги видете играчите од кланот.
11Чет Aвг 12, 2010 1:12 pm
Admin Igraci vo Klanot
Нема нови мислења

Пријава за во клан

Овде можете да се пријавите за играч во нашиот клан.
22Вто Aвг 31, 2010 4:51 pm
m1l0s. .pws # Team
Нема нови мислења

Пријава за кланска

Пријавете се за да играте кланска со нашиот клан.
11Чет Aвг 12, 2010 1:22 pm
Admin Izgled Prijava
Clan |4ever| Empty
 

|4ever| Turnir 1v1

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Пријава

Пријавата е отворена.
00
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Информации

Информации во врска со турнирот.
11Пет Aвг 13, 2010 9:39 pm
Admin Информации
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Распоред

Овде че биди наместен распоред кој кога игра.
11Пет Aвг 13, 2010 9:42 pm
Admin 1.коло
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Дискусии

Овде можете да дискутирате во врска со турнирот.
15Пет Aвг 27, 2010 4:01 pm
Admin ALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Судии

Овде можете да видете кој ќе ги судат мечовите.
11Пон Aвг 23, 2010 1:03 pm
Admin Судии
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Статистика на играчите

Овде можете да ја видите статистиката на играчите.
00
Clan |4ever| Empty
 

CS 1.6

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Screenshoots

Овде поставувајте ги вашите скриншутови.
00
Нема нови мислења

Demos

Овде поставувајте CS демоа.
00
Clan |4ever| Empty
 

Канта

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Канта

Тука ставајте ги непотребните работи.
00
Clan |4ever| Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 15 мислења
Постојат b>59 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е sNm
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 15 во Чет Aвг 26, 2010 3:25 pm

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legend : [ Moderators ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен