Clan |4ever|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


THE BEST...
 
HomePortalLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Информации

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin


Број на мислења : 94
Reputation : -1
Join date : 2010-05-05

Информации Empty
ПишувањеПредмет: Информации   Информации Icon_minitimeПет Aвг 13, 2010 9:33 pm

Статистика на турнирот:1/16 финале,1/8 финале,1/4 финале,1/2 финале па финале
Екипи:Вкупно:32 пријави

1.kоло map:de_dust2
2.koло map:de_inferno
3.koлo map:de_nuke

1/16 финале map:de_nuke
1/8 финале map::de_dust
1/4 финале map:de_inferno
1/2 финале map:de_dust2002
Финале map:de_dust2


Пријавите се достапни до 31 Август.Турнурот почнува од 1 Септември

Награда: 5 Aдмини на |4ever| CW серверот Very Happy

GL ~ HF
Вратете се на почетокот Go down
https://4ever-clan.forummk.com
 
Информации
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Информации

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Clan |4ever| :: |4ever| Турнир 5vs5 :: Информации-
Отиди до: